Könyvek: Történelem

Tételek száma: 209

Adolf Hitler: Mein Kampf. Zwei Bände in einem Band. Ungekürzte Ausgabe. München, 1938, Zentralverlag der NSDAP, Frz. Eher Nachf,(München, J. G. Weißsche Buchdrukerei),1 t. (címkép)+XXVI+6+781+11 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, fekete egészvászon-kötés,kissé kopott, kissé sérült gerinccel, foltos, hullámos lapokkal. / Gilt linen-binding, in German language. With little bit worn cover, and little bit damaged spine, with spotty, waved pages.
15677.

Adolf Hitler: Mein Kampf. Zwei Bände in einem Band. Ungekürzte Ausgabe. München, 1938, Zentralverlag der NSDAP, Frz. Eher Nachf,(München, J. G. Weiß'sche Buchdrukerei),1 t. (címkép)+XXVI+6+781+11 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, fekete egészvászon-kötés,kissé kopott, kissé sérült gerinccel, foltos, hullámos lapokkal. / Gilt linen-binding, in German language. With little bit worn cover, and little bit damaged spine, with spotty, waved pages.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
28
Acte du Congres De Vienne du 9 Juin 1815, Avec ses annexes. Vienne, 1815. Imp. Royale. A Napóleoni háorúkat lezáró Bécsi Kongresszus hivatalos jegyzőkönyve. Official protocol of the Congress of Vienna, at the end of Napoleon wars. Paper binding. 334p
15678.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
15679.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15680.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Debreceni Márton: A kióvi csata. Hősköltemény. Írta --. Kiadja gróf Mikó Imre. Pest, 1854. Emich Gusztáv. 1 lith. címkép + XXXIX + 367 p. Korabeli, álbordás, igényesen restaurált félbőr kötésben.
15681.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Magyar Golgota 1944. Regénysorozat. Fóthy János: Horthyliget- a magyar Ördögsziget Gyenes István: Élet a föld alatt Izsáky Margit: Ország a keresztfán Lévai Jenő: Endre László, a magyar háborús bűnösök listavezetője Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák Palást László: A bori halálút regénye Petyke Mihály: A Gestapo foglya voltam Vajda Zoltán József: a lapátos hadsereg Bp., é.n., Müller Károly (ezelőtt Gábor Áron könyvkiadó). Illusztrált, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopott borítóval, utolsó néhány lap alja foltos.
15682.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
[Madame de Suberwick, Victorine Germillon] Féréal M. V.: Az Inquisito titkai. Magyarra átdolgozta: Ilosvai Hugó. Bp., 1902, Fritz Ármint-ny., 150+2 p. Átkötött modern műbőr-kötés, a címlap és még 3 lap restaurált, javított.
15683.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ossendowski: Lenin I-II. Fordította Torday Géza. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.
15684.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14
Kozma Ferenc emléke. Kiadja: a Földművelésügyi M. Kir. Minister. Bp., 1898, Pallas-ny., 1 t. + 89+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos borítóval.   Kozma Ferenc (1828-1892) mezőgazdász, lótenyésztő, aki sokat tett a magyar lótenyésztés felvirágoztatásáért. A bábolnai, kisbéri, mezőhegyesi, fogarasi méntelepek újjászervezője. Munkásságának köszönhetően vált híressé több magyar lófajta, köztük: a kisbéri angol telivér és az angol félvér, a bábolnai shagya-arab, a mezőhegyesi gidrán, nóniusz és angol félvér (furioso-north star), és a fogarasi lipicai. Az album a mezőhegyesi szobrának (1897. máj. 23.) felavatásának alkalmára jelent meg.
15685.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15686.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15688.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft