Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2292588
11125
384
Herendi Viktória mintás asztali lámpa, búra nélkül. Kézzel festett, jelzett, javított töréssel a lábán 33 cm az égőig 2292879
11126
384
Herendi Viktória mintás porcleán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 13x9 cm 2290397
11127
384
24000
Herendi Viktória mintás kaspó, kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1945), hibátlan, m: 14,5 cm, d: 20,5 cm 2262941
11128
384
Herendi Viktória mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, apró kopással, 13,5x9 cm 2289807
11129
384
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x5,5 cm 2289810
11130
384
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 9x5,5 cm 2295718
11131
384
3400
Herendi Viktória mintás porcelán mini váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm 2295498
11132
384
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, kissé piszkos, 14,5×8 cm 2295618
11133
384
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 2291053
11134
384
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2262230
11135
384
Herendi Eton mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 22,5 cm 2262259
11136
384
Herendi Eton mintás lapostányér, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft