Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 109

Ausztria 1817. Királyi pár Gyulafehérvári látogatása Zn emlékérem ezüstözés nyomaival. Szign.: Carl Wurschbauer (39mm) T:2- ph. Austria 1817. Royal couples visit to Transylvania Zn commemorative medal with traces of silver plating. Sign.: Carl Wurschbauer (39mm) C:VF edge error
32100.

Ausztria 1817. "Királyi pár Gyulafehérvári látogatása" Zn emlékérem ezüstözés nyomaival. Szign.: Carl Wurschbauer (39mm) T:2- ph. Austria 1817. "Royal couple's visit to Transylvania" Zn commemorative medal with traces of silver plating. Sign.: Carl Wurschbauer (39mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ausztria 1898. Albert főherceg emlékművének felavatására Br emlékérem. FELDMARSCHALL ERZHERZOG ALBRECHT v. OESTERREICH 1817-1895 / DEM ALLERHÖCHSTEN KRIEGSHERRN - SEINER MAJESTäT DEM KAISER UND KÖNIG - FRANZ JOSEF I - ZUM 2 DEC 1898 - OESTERREICH-UNGARNS - BEWAFFNETE MACHT. Szign.: Anton Scharff (117,72g/70mm) T:1-,2 ph. / Austria 1898. To the Inauguration of the Monument of Archduke Albert Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (117,72g/70mm) C:AU,XF edge error
32101.

Ausztria 1898. "Albert főherceg emlékművének felavatására" Br emlékérem. "FELDMARSCHALL ERZHERZOG ALBRECHT v. OESTERREICH 1817-1895 / DEM ALLERHÖCHSTEN KRIEGSHERRN - SEINER MAJESTäT DEM KAISER UND KÖNIG - FRANZ JOSEF I - ZUM 2 DEC 1898 - OESTERREICH-UNGARNS - BEWAFFNETE MACHT". Szign.: Anton Scharff (117,72g/70mm) T:1-,2 ph. / Austria 1898. "To the Inauguration of the Monument of Archduke Albert" Br commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (117,72g/70mm) C:AU,XF edge error

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ausztria ~1900. Idős pár Br plakett. Szign.: Josef Prinz (58,35g/45x60mm) T:2 / Austria ~1900. Old pair Br plaque. Sign: Josef Prinz (58,35g/45x60mm) C:XF
32102.

Ausztria ~1900. "Idős pár" Br plakett. Szign.: Josef Prinz (58,35g/45x60mm) T:2 / Austria ~1900. "Old pair" Br plaque. Sign: Josef Prinz (58,35g/45x60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria ~1900. Dohányzó fiú Br plakett. Szign.: Josef Prinz (50,76g/45x60mm) T:2 / Austria ~1900. Smoking boy Br plaque. Sign: Josef Prinz (50,76g/45x60mm) C:XF
32103.

Ausztria ~1900. "Dohányzó fiú" Br plakett. Szign.: Josef Prinz (50,76g/45x60mm) T:2 / Austria ~1900. "Smoking boy" Br plaque. Sign: Josef Prinz (50,76g/45x60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ausztria 1902. Fogtechnikusok Szövetkezete Alsó-Ausztriában - Első Szakkiállítás Fogtechnikusoknak Bécsben 1902 aranyozott Br emlékérem (64mm) T:2 ph. Austria 1902. Genossenschaft der Zahntechniker in Nied. Oest. - Erste Fachausstellung für Zahntechnik in Wien 1902 gold plated Br commemorative medal (64mm) C:XF edge error
32104.

Ausztria 1902. "Fogtechnikusok Szövetkezete Alsó-Ausztriában - Első Szakkiállítás Fogtechnikusoknak Bécsben 1902" aranyozott Br emlékérem (64mm) T:2 ph. Austria 1902. "Genossenschaft der Zahntechniker in Nied. Oest. - Erste Fachausstellung für Zahntechnik in Wien 1902" gold plated Br commemorative medal (64mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ausztria 1904. Kereskedelmi bál, Bécs, 1904. február 9 ezüstözött plakett BSW és Architect gyártói jelzéssel. Szign.: Kuntschik (74x119mm) T:2- ezüstözés kopott Austria 1904. Kaufmännischer Ball Wien 9. Febr. 1904 (Commercial Ball Vienna February 9, 1904) silver plated plaque with BSW and Architect makers mark. Sign: Kuntschik (74x119mm) C:VF silvering is worn
32105.

Ausztria 1904. "Kereskedelmi bál, Bécs, 1904. február 9" ezüstözött plakett "BSW" és "Architect" gyártói jelzéssel. Szign.: Kuntschik (74x119mm) T:2- ezüstözés kopott Austria 1904. "Kaufmännischer Ball Wien 9. Febr. 1904 (Commercial Ball Vienna February 9, 1904)" silver plated plaque with "BSW" and "Architect" maker's mark. Sign: Kuntschik (74x119mm) C:VF silvering is worn

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ausztria 1905. Schiller Feier Br emlékmedál füllel (25mm) T:2- Austria 1905. Schiller Feier Br medallion with ear (25mm) C:VF
32106.

Ausztria 1905. "Schiller Feier" Br emlékmedál füllel (25mm) T:2- Austria 1905. "Schiller Feier" Br medallion with ear (25mm) C:VF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ausztria 1918. Respublica Austriae 12. Nov 1918 a köztársaság kikiáltására kiadott Br emlékérem, hátoldalán gravírozva Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.. Szign.: Arnold Hartig (60mm) T:2 / Austria 1918. Respublica Austriae 12. Nov 1918 Br commemorative medal about the Proclamation of Republic. With engraved text on reverse Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.. Sign.: Arnold Hartig (60mm) C:XF
32107.

Ausztria 1918. "Respublica Austriae 12. Nov 1918" a köztársaság kikiáltására kiadott Br emlékérem, hátoldalán gravírozva "Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.". Szign.: Arnold Hartig (60mm) T:2 / Austria 1918. "Respublica Austriae 12. Nov 1918" Br commemorative medal about the Proclamation of Republic. With engraved text on reverse "Ungarn - Nied. Öst. 1. u. 2. Mai 1926.". Sign.: Arnold Hartig (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ausztria 1930. Anton Eiselsberg Br emlékplakett. Szign.: Tautenhayn (55x70mm) T:2 Austria 1930. Anton Eiselsberg Br commemorative plaque. Sign.: Tautenhayn (55x70mm) C:XF
32108.

Ausztria 1930. "Anton Eiselsberg" Br emlékplakett. Szign.: Tautenhayn (55x70mm) T:2 Austria 1930. "Anton Eiselsberg" Br commemorative plaque. Sign.: Tautenhayn (55x70mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Ausztria ~1938. Emil Marriot egyoldalas Br plakett (80x54mm) T:1- Austria ~1938. Emil Marriot one-sided Br plaque (80x54mm) C:AU
32109.

Ausztria ~1938. "Emil Marriot" egyoldalas Br plakett (80x54mm) T:1- Austria ~1938. "Emil Marriot" one-sided Br plaque (80x54mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ausztria DN öntött Br vallási emlékérem Jézus, Mária és József ábrázolással, hátoldalán Ergreife mich felirattal, felfüggesztésre alkalmas lyukkal (45mm) T:2 Austria ND cast Br religious commemorative medal with the representation of Jesus, Maria and Joseph, with Ergreife mich lettering on the reverse, and with a hole suitable for suspension (45mm) C:XF
32110.

Ausztria DN öntött Br vallási emlékérem Jézus, Mária és József ábrázolással, hátoldalán "Ergreife mich" felirattal, felfüggesztésre alkalmas lyukkal (45mm) T:2 Austria ND cast Br religious commemorative medal with the representation of Jesus, Maria and Joseph, with "Ergreife mich" lettering on the reverse, and with a hole suitable for suspension (45mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria DN 60 JAHRE MITGLIED ÖGB / ÖSTERREICHISCHER GEWERKSCHAFTBUND - ÖGB jelzetlen Ag emlékérem (10,03g/30mm) T:1 (eredetileg PP)
32111.

Ausztria DN "60 JAHRE MITGLIED ÖGB / ÖSTERREICHISCHER GEWERKSCHAFTBUND - ÖGB" jelzetlen Ag emlékérem (10,03g/30mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft