Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 109

32124.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
32125.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Franciaország 1940. Francia Köztársaság / Külügyminisztérium ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán gravírozás, eredeti dísztokban. Szign.: Morlon (72mm) T:1-,2 France 1940. Republic of France / Ministry of Foreign Affairs silver plated Br commemorative medal with engraving on reverse, in original case. Sign.: Morlon (72mm) C:AU,XF
32126.

Franciaország 1940. "Francia Köztársaság / Külügyminisztérium" ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán gravírozás, eredeti dísztokban. Szign.: Morlon (72mm) T:1-,2 France 1940. "Republic of France / Ministry of Foreign Affairs" silver plated Br commemorative medal with engraving on reverse, in original case. Sign.: Morlon (72mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
32127.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Franciaország DN Fluctuat nec mergitur / Párizs jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: M. Delannoy (115,87g/62mm) T:1- tok sérült France ND Fluctuat nec mergitur / Ville de Paris hallmarked Ag commemorative medal in original case. Sign.: M. Delannoy (115,87g/62mm) C:AU damaged case
32128.

Franciaország DN "Fluctuat nec mergitur / Párizs" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: M. Delannoy (115,87g/62mm) T:1- tok sérült France ND "Fluctuat nec mergitur / Ville de Paris" hallmarked Ag commemorative medal in original case. Sign.: M. Delannoy (115,87g/62mm) C:AU damaged case

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
32129.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Izrael DN Jeruzsálem - Dávid városa kétoldalas fém emlékérem (38mm) T:1-
32130.

Izrael DN "Jeruzsálem - Dávid városa" kétoldalas fém emlékérem (38mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kurföld 1750. Szász Móric, Kurföld és Zemgale hercege a herceg halálára kiadott fehérfém emlékérem (55mm) T:2 Courland 1750. Maurice de Saxe, Duke of Courland and Semigallia white metal medal commemorating the death of the duke (55mm) C:XF
32131.

Kurföld 1750. "Szász Móric, Kurföld és Zemgale hercege" a herceg halálára kiadott fehérfém emlékérem (55mm) T:2 Courland 1750. "Maurice de Saxe, Duke of Courland and Semigallia" white metal medal commemorating the death of the duke (55mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
Lengyelország 19. század III. Ulászló Fe emlékérem, J. F. Holzhaeusser 18. századi emlékérmének későbbi öntvénye a białogoni vasgyárból (44mm) T:2 Poland XIX. Century Wladislaw III Fe commemorative medallion, later cast of J. F. Holzhaeussers medal from the XVIIIth century, from the Białogon ironworks. VLADISLAUS VARNENSIS / I. P. H. F / JAGELLONIS - FILIUS NATU MAJOR , - VIVENTE PATRE REX - POLONNIAE DESIGNATUS - IN REGEM HUNGARIAE - CORONATUS A.D.144. - AD VARNAM IN PRAELIO - CUM TURCIS COMMISSIO - FOEDIFRAGI CONSILII - VISTIMA OCCUBUIT - A.D.1440 AETAT 20. - REG POLON 11 - D 10 NOVEMB: (44mm) C:XF
32132.

Lengyelország 19. század "III. Ulászló" Fe emlékérem, J. F. Holzhaeusser 18. századi emlékérmének későbbi öntvénye a białogoni vasgyárból (44mm) T:2 Poland XIX. Century "Wladislaw III" Fe commemorative medallion, later cast of J. F. Holzhaeusser's medal from the XVIIIth century, from the Białogon ironworks. "VLADISLAUS VARNENSIS / I. P. H. F / JAGELLONIS - FILIUS NATU MAJOR , - VIVENTE PATRE REX - POLONNIAE DESIGNATUS - IN REGEM HUNGARIAE - CORONATUS A.D.144. - AD VARNAM IN PRAELIO - CUM TURCIS COMMISSIO - FOEDIFRAGI CONSILII - VISTIMA OCCUBUIT - A.D.1440 AETAT 20. - REG POLON 11 - D 10 NOVEMB:" (44mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
32133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32134.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Birodalom / Hesseni Nagyhercegség 1894. GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 Al emlékérem, eredeti ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAARS IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 karton tokban (10,80g/33,5mm) T:1,1- / German Empire / Grand Duchy of Hesse 1894. GROSHERZOG ERNST LUDWIG U. GROSHERZOGIN VICTORIA VON HESSEN / UNSEREM GROSHERZOGLICHEN PAARE EIN HERZLICHES WILKOMMEN IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 Al commemorative medallion in original ZUR ERINNERUNG AN DEN EINZUG DES GROSSHERZOGLICHEN PAARS IN DARMSTADT 20. APRIL 1894 cardboard case (10,80g/33,5mm) C:UNC,AU
32135.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft