Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 109

Németország DN Hans Reinhart (Lipcse 1517-1581) 1536-os ezüstérméjének másolata / Krisztus megfeszítése kerámia emlékérem dísztokban (64mm) T:1 Germany ND Nachbildung der Silbermedaille 1536 von Hans Reinhart Leipzig 1517-1581 / The crucifixion of Christ ceramics medallion in case (64mm) C:UNC
32148.

Németország DN "Hans Reinhart (Lipcse 1517-1581) 1536-os ezüstérméjének másolata / Krisztus megfeszítése" kerámia emlékérem dísztokban (64mm) T:1 Germany ND "Nachbildung der Silbermedaille 1536 von Hans Reinhart Leipzig 1517-1581 / The crucifixion of Christ" ceramics medallion in case (64mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország DN Adam Ries számtanmester / Annaberg-Buchholz aranyozott Br emlékérem dobozban (48mm) T:1- Germany ND Adam Ries rechenmeister / Annaberg-Buchholz golded Br commemorative medallion in case (48mm) C:AU
32149.

Németország DN "Adam Ries számtanmester / Annaberg-Buchholz" aranyozott Br emlékérem dobozban (48mm) T:1- Germany ND "Adam Ries rechenmeister / Annaberg-Buchholz" golded Br commemorative medallion in case (48mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Németország DN Hans Reinhart (Lipcse 1517-1581) 1536-os ezüstérméjének másolata / Ádám és Éva kerámia emlékérem dísztokban (64mm) T:1 Germany ND Nachbildung der Silbermedaille 1536 von Hans Reinhart Leipzig 1517-1581 / Adam and Eve ceramics medallion in case (64mm) C:UNC
32150.

Németország DN "Hans Reinhart (Lipcse 1517-1581) 1536-os ezüstérméjének másolata / Ádám és Éva" kerámia emlékérem dísztokban (64mm) T:1 Germany ND "Nachbildung der Silbermedaille 1536 von Hans Reinhart Leipzig 1517-1581 / Adam and Eve" ceramics medallion in case (64mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
32151.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam 1677. XI. Ince pápa / In saecvlvm stabit Br emlékérem (36mm) Giovanni Hamerani műve, az 1683-as emlékérem utánverete T:2 Italian States / Papal States 19th century Innoc XI Pon M A VII / In saecvlvm stabit Br commemorative medallion by the engraver Giovanni Hamerani, restrike of the medallion of 1683 (36mm) C:XF
32152.

Olasz Államok / Pápai Állam 1677. "XI. Ince pápa / In saecvlvm stabit" Br emlékérem (36mm) Giovanni Hamerani műve, az 1683-as emlékérem utánverete T:2 Italian States / Papal States 19th century "Innoc XI Pon M A VII / In saecvlvm stabit" Br commemorative medallion by the engraver Giovanni Hamerani, restrike of the medallion of 1683 (36mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam 1786. VI. Pius pápa Br emlékérem (későbbi másolat?) (41,5mm) Szign.: Ferdinando Hamerani T:1- Italy / Papal States 1786. PIVS SEXTVS PONT MAX A XII / MORIB CASTIGAND JVVANDIS ARTIB TREJENSES - EX AVTORITATE Br commemorative medallion (later copy?). Sign.: Ferdinando Hamerani (41,5mm) C:AU
32153.

Olasz Államok / Pápai Állam 1786. "VI. Pius pápa" Br emlékérem (későbbi másolat?) (41,5mm) Szign.: Ferdinando Hamerani T:1- Italy / Papal States 1786. "PIVS SEXTVS PONT MAX A XII / MORIB CASTIGAND JVVANDIS ARTIB TREJENSES - EX AVTORITATE" Br commemorative medallion (later copy?). Sign.: Ferdinando Hamerani (41,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam 19. század. XIII. Gergely pápa Br emlékérem, az 1580. körüli emlékérem utánverete. Szign.: Laurentius Parmensis (33mm) T:2 Italian States / Papal States 19th century. Commemorative Br medallion of Pope Gregory XIII GREGORIVS XIII PONTIFEX MAX A / Mendicis in P Tocho Trophivm redactis, restrike of the medallion of the 1580s. Sign: Lav. P. (33mm) C:XF
32154.

Olasz Államok / Pápai Állam 19. század. "XIII. Gergely pápa" Br emlékérem, az 1580. körüli emlékérem utánverete. Szign.: Laurentius Parmensis (33mm) T:2 Italian States / Papal States 19th century. Commemorative Br medallion of Pope Gregory XIII "GREGORIVS XIII PONTIFEX MAX A / Mendicis in P Tocho Trophivm redactis", restrike of the medallion of the 1580's. Sign: Lav. P. (33mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század XII. Ince pápa / A százéves jubileum Br emlékérem, Giovanni Hamerani műve, az 1698-as emlékérem utánverete (37mm) T:1-,2 patina Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion by the engraver Giovanni Hamerani. Innoce XII Pon M A VIII / Ivbilei saecvlaris indictio restrike of the medallion of 1698 (37mm) C:AU,XF patina
32155.

Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század "XII. Ince pápa / A százéves jubileum" Br emlékérem, Giovanni Hamerani műve, az 1698-as emlékérem utánverete (37mm) T:1-,2 patina Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion by the engraver Giovanni Hamerani. "Innoce XII Pon M A VIII / Ivbilei saecvlaris indictio" restrike of the medallion of 1698 (37mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század IX. Kelemen Pápa / A limai Róza boldoggá avatása Br emlékérem, Gaspare Morone műve, az 1668-as emlékérem utánverete (32mm) T:1-,2 Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion by the engraver Gaspare Morone. Clem IX Pont Max A I / Dedit indica Rosa odorem svavitatis anno MDCLXVIII restrike of the medallion of 1668 (32mm) C:AU,XF
32156.

Olasz Államok / Pápai Állam ~19. század "IX. Kelemen Pápa / A limai Róza boldoggá avatása" Br emlékérem, Gaspare Morone műve, az 1668-as emlékérem utánverete (32mm) T:1-,2 Italian States / Papal States ~19th century Br commemorative medallion by the engraver Gaspare Morone. "Clem IX Pont Max A I / Dedit indica Rosa odorem svavitatis anno MDCLXVIII" restrike of the medallion of 1668 (32mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pápai Állam 1896. DIE SACRA ALOISIO GONZAGAE S I / MENSAE DIVINAE LEONE XIII PONT MAX PRIMITUS CONVIVA AN ANTE LXXV - A. MARINIUS EQ MODER EPH KLER AN MDCCCXCVI Aloisio Gonzagát ábrázoló kétoldals Br emlékérem (39,80g/44mm) T:2,2- karc, ph. / Papal State 1896. DIE SACRA ALOISIO GONZAGAE S I / MENSAE DIVINAE LEONE XIII PONT MAX PRIMITUS CONVIVA AN ANTE LXXV - A. MARINIUS EQ MODER EPH KLER AN MDCCCXCVI double-sided Br medallion depicting Aloisio Gonzaga (39,80g/44mm) C:XF,VF scratch, edge error
32157.

Pápai Állam 1896. "DIE SACRA ALOISIO GONZAGAE S I / MENSAE DIVINAE LEONE XIII PONT MAX PRIMITUS CONVIVA AN ANTE LXXV - A. MARINIUS EQ MODER EPH KLER AN MDCCCXCVI" Aloisio Gonzagát ábrázoló kétoldals Br emlékérem (39,80g/44mm) T:2,2- karc, ph. / Papal State 1896. "DIE SACRA ALOISIO GONZAGAE S I / MENSAE DIVINAE LEONE XIII PONT MAX PRIMITUS CONVIVA AN ANTE LXXV - A. MARINIUS EQ MODER EPH KLER AN MDCCCXCVI" double-sided Br medallion depicting Aloisio Gonzaga (39,80g/44mm) C:XF,VF scratch, edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Olaszország 1965. Paulus VI. Pont. Maximus / Peace to all mankind - United Nations October 1965 ezüstözött fém emlékérem négyzet alakú üvegben (~50mm) T:1 Italy 1965. Paulus VI. Pont. Maximus / Peace to all mankind - United Nations October 1965 silvered metal commemorative coin in square shaped glass (~50mm) T:UNC
32158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olaszország 1969. Marzabatto-i mészárlás XXV. évfordulója Br emlékérem eredeti dísztokban, Lorioli gyártói jelzéssel (50mm) T:1- Italy 1969. 25th Anniversary of the Marzabotto Massacre Br commemorative medal in original case with Lorioli makers mark (50mm) C:AU
32159.

Olaszország 1969. "Marzabatto-i mészárlás XXV. évfordulója" Br emlékérem eredeti dísztokban, "Lorioli" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- Italy 1969. "25th Anniversary of the Marzabotto Massacre" Br commemorative medal in original case with "Lorioli" makers mark (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft