Festmények és grafikák

Tételek száma: 551

Lunyák Ottó (?-?): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben. 75x100 cm
10209.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Lunyák Ottó (?-?): Fekvő női akt. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív historizáló stílusú, kissé sérült fa keretben. 51,5x100,5 cm
10210.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
23
Lunyák Ottó (?-?): Zenélő hölgy. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív historizáló stílusú fa keretben. 80x60 cm
10211.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Mácsai István (1922-2005): Budapest 1954. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23,5×29 cm
10212.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
10
Makk 1948 jelzéssel: Fürdés után. Akvarell, ceruza, papír, paszpartuban, 37×25 cm
10213.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Makra János (1920-1991), 2 db mű: Utcarészlet templommal. Pasztell, papír, jelzett, 30,5x49 cm. Girbe-gurba fák, pasztell, papír, jelzés nélkül. 36,5x30,5 cm. Mindkettő paszpartuban.
10214.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, datált (1990). 46x34 cm
10215.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Marosán László (1955-): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Fa keretben, 40x80 cm
10216.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Matisse, Henri (1869-1954): Monsieur Loyal. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 38,5x26,5 cm / Matisse, Henri (1869-1954): Monsieur Loyal. Silkscreen on paper, unsigned, in passepartout. 38,5x26,5 cm
10217.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Matzon Ákos (1945-): Fedő és fedett, 2018.VI.01. Akril, vászon, falapra kasírozva, hátoldalán jelzett és datált. Üvegezett fa keret alatt. Kiállítva: Matzon Ákos, Fedő és Fedett, Klebelsberg Kultúrkúria, Bp., egyéni kiállítás 2019. október 18 - november 10. Reprodukálva: Matzon Ákos, Fedő és Fedett, kiállítási katalógus, Bp., 2019, VII. tábla (számozás nélkül) 38x18 cm/ Ákos Matzon (1945-): Fedő és fedett, 01.VI:2018. Acrylic, canvas, applicated on board, signed and dated on the back. Framed with glass. Exhibited: Ákos Matzon, Fedő és Fedett, Klebelsberg Kultúrkúria, Budapest, solo exhibition 18.10.-10.11.2019. Reproduced: Ákos Matzon, Fedő és Fedett, exhibition catalogue, Bp., 2019, seventh picture (without page number) 38x18 cm
10218.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
10219.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mayer Antal (1952-): Csendélet. Kollázs, papír, jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 40x29,5 cm
10220.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft