Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2290209
10184
384
3800
Koczor Sándor (1928-1982): 2 db porcelánterv, Harkányfürdő és Pécs, Széchenyi tér, vegyes technika, papír, egyiken jelzéssel 2259779
10185
384
24000
Kohán György (1910-1966): Női alak. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x29,5 cm. 2288459
10186
384
60000
Konfár Gyula (1933-2008): Házak. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán halványan ceruzával. Proveniencia: 21. Képcsarnok aukció, 2009, 117. tétel. Kissé kopott fa keretben. 40x55 cm 2283151
10187
384
48000
Konok Tamás (1930-2020): Körkörös kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm 2241066
10188
384
Kopasz Márta (1911-2011): Géniusok. Linó, jelzett, számozott 10/10. Hátoldalán autográf felirattal, mely szerint kiállítva 1990-ben a Szegedi Szépmíves Céh tárlatain, Szegeden és Temesváron. 17x15cm 2283297
10189
384
Korányi Gábor (1952-): Házi panoptikum. Rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VII. Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 10×10 cm 2283418
10190
384
Kovács Péter (1943-2019). Lény. Litográfia, ceruza, kréta, papír, jelzett (Pet'r). Üvegezett fa keretben. 19x27,5 cm 2288695
10191
384
Körmendy-Barcza jelzéssel: Lovak a tó partján. Olaj, fa, kissé sérült fa keretben, 40x54 cm 2245877
10192
384
30000
Kósza Sipos László (1943-1989): Olvasó hölgy. Akvarell, ceruza, merített papír. Jelzett és datált (Kósza Sipos 1989). Üvegezett fa keretben, 31×23 cm 2292444
10193
384
14000
Kovács jelzéssel: Naplemente gólyákkal. Olaj, vászon. Sérült historizáló stílusú fa keretben, 60x80 cm 2289308
10195
384
Kozma Lajos (1884-1948): Akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2289246
10196
384
Kozma Lajos (1884-1948): Nézz le!. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 8×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft