Festmények és grafikák Tételek száma: 551
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2260714
10037
384
Borda János (1908-1978), 13 db mű: Népies, florális és egyéb tervek (1930-40 körül). Ceruza, pauszpapír, papír, 1 db jelzett. Hajtásnyomokkal, részben sérült, 14,5×12 és 28x33 cm közötti méretben. 2260437
10038
384
3200
Borda János (1908-1978), 9 db mű: Szocreál témájú rajzok, tanulmányok, propaganda tervek (1950-53 körül). Ceruza, pauszpapír, papír, egyik jelzett. Hajtásnyomokkal, részben sérült, 11×8 és 19x27 cm közötti méretben. 2260358
10039
384
Borda János (1908-1978), 6 db mű: Sport témájú rajzok, tanulmányok (teke?), 1930-40 körül. Ceruza, pauszpapír. Jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal, lap széle többségében sérült, 22×29 és 9x36 cm közötti méretben 2278926
10040
384
Adolf Born (1930-2016): Ádám és Éva. Litográfia, papír, jelzett, számozott (56/70). 48×39,5 cm 2288735
10041
384
Boromisza Tibor jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Sérült, restaurált. 59×49 cm 2233697
10042
384
26000
Borszéki Frigyes (1880-1950): Árkádia. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. Díszes fa keretben, 34×37,5 cm 2289229
10043
384
Bortnyik Sándor (1893-1976): Szidalom, linó, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 11×8 cm 2193394
10044
384
Brasnyó István (?-?): Női portré figurákkal Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 40x30 cm 2278877
10045
384
Breznay József (1916-2012): Kecskék, 1962. Akvarell, kollázs, papír, jelzett, ajánlással. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 11×38 cm 2289595
10046
384
19000
Bubelényi László (1953-): Alkony. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Kortárs Képzőművészeti Bt. címkéjén feliratozott. 50x70 cm 2289590
10047
384
15000
Bubelényi László (1953-): Téli. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Kortárs Képzőművészeti Bt. címkéjén feliratozott. 35x50 cm 2179484
10048
384
Burai István (1951-2017): Dedink, Szlovákia. Tus, papír, jelzett,, apró foltokkal, paszpartuban. 34×44,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft