13096.
383. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Falk Géza: Csajkovszkij különös élete. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Falk Géza által Lichtenberg Emilnek, az Operaház karmesterének dedikálva! Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.