13095.
383. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Némethy Ferenc: Paganini, a sátán hegedűse. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa. A szerző által Kósa Kálmánnak (1888-?), a kultuszminisztérium tanügyi igazgatási és nemzetnevelési ügyosztály vezetőjének dedikált! Kiadói aranyozott egészvászon kötés.