Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 30

1890. Budapesti Korcsolya győző érem 1890 / Budai Polgári Lövész Egylet jelzett Ag érem díszes keretben füllel. Szign.: A. Scharff (26,12g/53mm) T:2
30930.

1890. "Budapesti Korcsolya győző érem 1890 / Budai Polgári Lövész Egylet" jelzett Ag érem díszes keretben füllel. Szign.: A. Scharff (26,12g/53mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
27
~1900. Buda-pesti Sport Club 1900 jelzett Ag sport díjérem füllel. Szign.: E.K., S.G.A. gyártói jelzéssel (18,37g/0.800/30mm) T:2 patina
30931.

~1900. "Buda-pesti Sport Club 1900" jelzett Ag sport díjérem füllel. Szign.: E.K., "S.G.A." gyártói jelzéssel (18,37g/0.800/30mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
30932.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1910. Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság jelzett Ag díjérem füllel S.G.A. gyártói jelzéssel (11,82g/0.800/30x28mm) T:2
30933.

~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag díjérem füllel "S.G.A." gyártói jelzéssel (11,82g/0.800/30x28mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
1922. Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj Br díjérem (42mm) T:2 patina
30934.

1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj" Br díjérem (42mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athletikai Club 1875-1925 ezüstözött Br emlékérem peremén LUDVIG B gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v
30935.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" ezüstözött Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
30936.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
30937.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
~1930. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 Ag emlékérem, SGA és FM gyártói jelzésekkel (22,48g/42mm) T:1- ph.
30938.

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" Ag emlékérem, "SGA" és "FM" gyártói jelzésekkel (22,48g/42mm) T:1- ph.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
~1930. Magyar Úszó Egyesület(?) jelzett Ag díjérem füllel, koszorú rátéttel S.G.A. gyártói jelzéssel (br. 24,14g/0.800/36mm) T:2 patina Hungary ~1930. Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?)) hallmarked Ag award medal with ear and with S.G.A. makers mark (gr. 24,14g/0.800/36mm) C:XF patina
30939.

~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?)" jelzett Ag díjérem füllel, koszorú rátéttel "S.G.A." gyártói jelzéssel (br. 24,14g/0.800/36mm) T:2 patina Hungary ~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?))" hallmarked Ag award medal with ear and with "S.G.A." makers mark (gr. 24,14g/0.800/36mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
30940.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934. Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1933-34 Br díjérem, LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) + 1936. Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1935-36. 80m gát II. ezüstözött Br díjérem LUDVIG gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2-
30941.

1934. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1933-34" Br díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) + 1936. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1935-36. 80m gát II." ezüstözött Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft