1890. "Budapesti Korcsolya győző érem 1890 / Budai Polgári Lövész Egyl... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~1500009/1890-Budapesti-Korcsolya-gyozo-erem-1890-Budai-Polgari-Lovesz-Egylet-jelzett-Ag-erem-di~II2274644
2274644
30930
382
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Leírás: 1890. "Budapesti Korcsolya győző érem 1890 / Budai Polgári Lövész Egylet" jelzett Ag érem díszes keretben füllel. Szign.: A. Scharff (26,12g/53mm) T:2
: nagy_andras