Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2177964
30861
382
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" Br emlékérem (50mm) T:1 2271615
30862
382
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Virágos Budapest Virágos Magyarország Jutalomérme / Virágos út vezessen virágos Nagymagyarországba" Br emlékérem (60mm) T:2 ph. Hungary 1930. "Floral Budapest Floral Hungary Prize Medal" double-sided Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (60mm) C:XF edge error
HP 3468. 2270358
30863
382
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Kiskörei vízlépcső" ezüstözött Br plakett tokban (72x101mm) T:1- 2249658
30864
382
Numizmatika
Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" Br emlékérem (43mm) T:1- 2111507
30865
382
Numizmatika
Miletics Katalin Janka (1942-) 1983. "Emlékül a 36. sz. Bokányi Dezső Ipari Szakmunkásképző Iskola Jubileumi Évében" öntött Br emlékplakett (80mm) T:2 2112333
30866
382
130000
Numizmatika
Orr Lajos (1952-) 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br emlékérem (3xklf) fa éremtartóban (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br köszönő érem fa éremtartóban (70mm) T:1- patina, ph.
Hungary 1990. "Pro piccoli archi / Alapította a nyíregyházi zeneiskola vonós tanszaka - 88 Ungvár - 89 Leipzig - 90 Washington - New York" Br commemorative plaque (3xdiff) in wooden case (70mm) + 1994. "Pro piccoli archi" Br thank-you medallion in wooden case (70mm) T:AU patina, edge error
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2112305
30867
382
Numizmatika
Orr Lajos (1952-) 1999. "Nepomuki Szent János - a hidak védőszentje / Isobau Rt. A cégalapítás 10. esztendejében anno 1999." kétoldalas Br emlékérem fa éremtartó tokban (112mm) T:2 patina 2275736
30868
382
Numizmatika
Pató Róza (1934- ) 2004. "Nagytétényi Kastélymúzeum - 1 Tétényi Korona" ezüstözött fém és Br emlékérem (3xklf) (42,5mm) T:1,PP felületi karcok 2226533
30869
382
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1987. "Dr. Kaáli-Nagy Géza biológiai tehetségtámogató, Orosháza 1987." Br plakett (99x93mm) T:2 2226536
30870
382
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1988. "Dr. Kaáli-Nagy Sándor Díj - Az angol nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gimnázium - Orosháza 1988" Br plakett (88x89mm) T:2 2271553
30871
382
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1992. " NÉKOSZ (Népi Kollégisták Országos Szövetsége) 'Fényes szellők' Baráti Kör 1939-1972-1992 / Győrffy István Kollégium" ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:2 (PP) 2226530
30872
382
Numizmatika
Rajki László (1939-) 2005. "Dr. Kaáli-Nagy Sándorné Díj - A magyar nyelvtanulás legjobbjának, Táncsics Gmnázium - Orosháza 2005." Br plakett (90x91mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft