Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 141

Búza Barna (1910-2010) 1983. Semmelweis - Michaelis öntött Br emlékérem. SEMMELWEIS MICHAELIS - JUBILEUM KIEL 1983 BUDAPEST KONGRESS / FEBRIS PUERPERALIS HUNGARIA 1858 (407,51g/97mm) T:1- / Hungary 1983. Semmelweis - Michaelis cast Br commemorative medallion. Sign.: Barna Búza (407,51g/97mm) C:AU  CS 552.
30813.

Búza Barna (1910-2010) 1983. "Semmelweis - Michaelis" öntött Br emlékérem. "SEMMELWEIS MICHAELIS - JUBILEUM KIEL 1983 BUDAPEST KONGRESS / FEBRIS PUERPERALIS HUNGARIA 1858" (407,51g/97mm) T:1- / Hungary 1983. "Semmelweis - Michaelis" cast Br commemorative medallion. Sign.: Barna Búza (407,51g/97mm) C:AU CS 552.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1970. Ifjú népművész egyoldalas Br plakett (85mm) T:1-
30814.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1970. "Ifjú népművész" egyoldalas Br plakett (85mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. Ki Mit Tud 1972 egyoldalas Br plakett a harmadik helyezett számára (106mm) T:1-
30815.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "Ki Mit Tud 1972" egyoldalas Br plakett a harmadik helyezett számára (106mm) T:1-

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. Eötvös Loránd-díj Br érem (66-67mm) T:1,1-  Hungary 1973. Loránd Eötvös Award Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:UNC,AU
30816.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Eötvös Loránd-díj" Br érem (66-67mm) T:1,1- Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. Városunkért / Április 15 Békés Város Br emlékérem (78mm) T:1-,2
30817.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Városunkért / Április 15 Békés Város" Br emlékérem (78mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István Br emlékérem (70mm) T:2 ly.
30818.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70mm) T:2 ly.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest Br emlékplakett (80mm) T:1-
30819.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br emlékplakett (80mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Honfoglalás 896-1996 jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP
30820.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (93,27g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (93,75g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (93,53g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (15,69g/0.925) + Szent István szobor / Turul (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció  Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation
30821.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP
30822.

Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. "Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csúcs Viktória (1934-1993) DN Hódmezővásárhely Tanácsháza Br emlékérem (60mm) T:1-
30823.

Csúcs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" Br emlékérem (60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csúcs Viktória (1934-) DN Sárköz Br emlékérem (60mm) T:1-
30824.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Sárköz" Br emlékérem (60mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft