Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2269439
30813
382
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Búza Barna (1910-2010) 1983. "Semmelweis - Michaelis" öntött Br emlékérem. "SEMMELWEIS MICHAELIS - JUBILEUM KIEL 1983 BUDAPEST KONGRESS / FEBRIS PUERPERALIS HUNGARIA 1858" (407,51g/97mm) T:1- / Hungary 1983. "Semmelweis - Michaelis" cast Br commemorative medallion. Sign.: Barna Búza (407,51g/97mm) C:AU
CS 552. 2177962
30814
382
6500
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1970. "Ifjú népművész" egyoldalas Br plakett (85mm) T:1- 2178402
30815
382
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "Ki Mit Tud 1972" egyoldalas Br plakett a harmadik helyezett számára (106mm) T:1- 2177299
30816
382
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Eötvös Loránd-díj" Br érem (66-67mm) T:1,1-
Hungary 1973. "Loránd Eötvös Award" Br medal. Szign.: Róbert Csíkszentmihályi (66-67mm) C:UNC,AU 2177477
30817
382
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Városunkért / Április 15 Békés Város" Br emlékérem (78mm) T:1-,2 2177496
30818
382
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70mm) T:2 ly. 2177326
30819
382
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" Br emlékplakett (80mm) T:1- 2250600
30820
382
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (11,90g/0.925/35mm) T:PP 1432717
30821
382
120000
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció
Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2274456
30822
382
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. "Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP 2272783
30823
382
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-1993) DN "Hódmezővásárhely Tanácsháza" Br emlékérem (60mm) T:1- 2272790
30824
382
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) DN "Sárköz" Br emlékérem (60mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft