Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2273222
30873
382
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Simon Ferenc (1922-) 1983. "MÉE-M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2036354
30874
382
Numizmatika
Soltra Elemér (1922-2013) 1993. "Illés Csaba emlékverseny 1972-1992" Br plakett (97mm) T:1- 2272366
30875
382
Numizmatika
Sz. Egyed Emma (1935-2016) ~1980. "Soproni Szőnyeggyár" Br emlékplakett dísztokban (85mm) T:2 2271540
30876
382
Numizmatika
Szabó Iván (1913-1998) 1972. "Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX" Br emlékplakett dísztokban, Illyés Gyula idézettel (90mm) T:1- 2272359
30877
382
3400
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. "II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére" Br emlékérem műanyag tokban (51mm) T:1 2272352
30878
382
3400
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Kapisztrán János" Br emlékérem eredeti tokban (52mm) T:1 2271638
30879
382
Numizmatika
Vágó Dezső (1882-1945) DN "Bókay Árpád" Br plakett (65x63mm) T:2 ph. HP 6354. 2271618
30880
382
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) 1958. "XI. Úszó, Műugró, Vízilabda Európa Bajnokság - Budapest" Br emlékérem (50mm) T:2 2146447
30881
382
50000
Numizmatika
~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" kétoldalas Sn szavazóbárca (11,66g/36mm) T:2,2- / Hungary ~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" double-sided Sn voting label (11,66g/36mm) C:XF,VF 2271141
30882
382
Numizmatika
1865. "Emlékérem a pesti országgyűlésre" ezüstözött Br emlékérem "ÉLJEN A HAZA - ES LEBE DAS VATERLAND / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA - ORSZÁG HÁZ", a peremen: "UNGARISCHE DENK MÜNZE - MAGYAR EMLÉK PÉNZ" (38mm) T:2 ezüstözés lekopott / Hungary 1865. "For the Diet of Pest" silver plated Br commemorative medallion (38mm) C:XF worn silver plating 2271179
30883
382
Numizmatika
1865. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására Pesten / Éljen a Haza" Sn emlékérem (40mm) T:1-,2 ph., karc. 2269256
30884
382
Numizmatika
1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." Br emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:2,2- patina, ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft