https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes könyv tétel, 3 db: Frieda Hauswirth: Egy Bráhmán család. Bp, é.n., Stilus Könyvkiadó. Ajándékozói bejegyzéssel; Gottfried Keller: Seldwylai emberek. Bp., é.n. Franklin.; H. G. Wells: Mi lesz holnap? (A jövő regénye). Bp., é.n., Athenaeum.
17429.

Vegyes könyv tétel, 3 db: Frieda Hauswirth: Egy Bráhmán család. Bp, é.n., Stilus Könyvkiadó. Ajándékozói bejegyzéssel; Gottfried Keller: Seldwylai emberek. Bp., é.n. Franklin.; H. G. Wells: Mi lesz holnap? (A jövő regénye). Bp., é.n., Athenaeum.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Paul Verlaine válogatott versei. Pierre Bonnard illusztrációival. Vál.: Kálnoky László. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott (1100/743.) példány.
17430.

Paul Verlaine válogatott versei. Pierre Bonnard illusztrációival. Vál.: Kálnoky László. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott (1100/743.) példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Tolnai Világlexikon. I.-V. kötet. Bp.,1914, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, I. és II. kötet gerince elvált, de megvan, részben foltos lapokkal
17431.

Tolnai Világlexikon. I.-V. kötet. Bp.,1914, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, I. és II. kötet gerince elvált, de megvan, részben foltos lapokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Varga Domokos György: A törzsi háború természetrajza rendszerváltozás Magyarországán. Törzsi trilógia. Bp.,2005., LKD. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17432.

Varga Domokos György: A törzsi háború természetrajza rendszerváltozás Magyarországán. Törzsi trilógia. Bp.,2005., LKD. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., én., Laude. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, Folio
17433.

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., én., Laude. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, Folio

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Vegyes könyvtétel, 6 db:  No. IV. The Royal Readers. The Royal School Series. London, 1908, Thomas Nelson and Sons. Angol nyelven.; Robert Hichens: The Fruitful Vine. London, 1912., T. Fischer Unwin. Angol nyelven.;  Charles Dickens: A Christmas Carol.Shaksperes Merchant of Venice. Bielefeld-Leipzig,1909-1912, Velhagen&Klasing. Angol és német nyelven.; Schiller: Wallenstein. Bp., 1888., Hunyadi Ferenc.; Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882., Eggenberger. Különféle kötésben, változó állapotban, Columbus Kristóf élete kötet rossz állapotban.
17434.

Vegyes könyvtétel, 6 db: No. IV. The Royal Readers. The Royal School Series. London, 1908, Thomas Nelson and Sons. Angol nyelven.; Robert Hichens: The Fruitful Vine. London, 1912., T. Fischer Unwin. Angol nyelven.; Charles Dickens: A Christmas Carol.Shakspere's Merchant of Venice. Bielefeld-Leipzig,1909-1912, Velhagen&Klasing. Angol és német nyelven.; Schiller: Wallenstein. Bp., 1888., "Hunyadi Ferenc."; Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882., Eggenberger. Különféle kötésben, változó állapotban, "Columbus Kristóf élete" kötet rossz állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
17435.

Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.
17436.

Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. 1. köt. Bp., 1908, Révai. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró ex librisével. Kissé foltos, díszes vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes. 3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet.  5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet. 6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet.  Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyvből pár lap kijár.
17437.

Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága 3 kötete. Fordította Mártonffy Frigyes. 3. kötet: A szép Nancy csinyjei I-II. kötet. 5. kötet: A szerelem hatalma. I-II. kötet. 6. kötet. Szent Bertalan éje. I-II. kötet. Bp.,1868, Ráth Mór, 163+151+200+208+224+312 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a harmadik könyv gerince sérült, részben elvált a könyvtesttől, a második könyvből pár lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Garay János összes költeményei. Baráti megbízásból kiadta, az előszót és az életrajzot írta Ney Ferencz, Pest, 1854, [Müller Emil-ny.], V-XXXVIII+ 1062 hasábszámozás. Első kiadás. A borítója, a címkép, és a címlapja, a kötése szétvált, rossz állapotban.
17438.

Garay János összes költeményei. Baráti megbízásból kiadta, az előszót és az életrajzot írta Ney Ferencz, Pest, 1854, [Müller Emil-ny.], V-XXXVIII+ 1062 hasábszámozás. Első kiadás. A borítója, a címkép, és a címlapja, a kötése szétvált, rossz állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.
17439.

Németh László - Szerdai fogadónap. 1-2. köt.[Bp. 1939]. Franklin. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar irodalom története. 1. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1906, Athenaeum. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
17440.

A magyar irodalom története. 1. köt.: A legrégibb időktől Kisfaludy Károly felléptéig. Bp., 1906, Athenaeum. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz