https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Camera Obscura: I. kötet (Unicus, több kötet nem jelent meg.) Lipcsében, 1844. Köhler Károly Ferencz (Tauchnitz B. ny.) [2] 139 [1] p. Az előszó szerint a művet töb­ben írták, kü­lönböző témákban, de ,,mi mind egy szálig becsületes reform­emberek vagyunk. Az írás műfaját pam­fletként de­finiálják a szerzők, a Camera Obscura címet pedig azért adták, mivel ,,sötét színben látunk mindent. A kötetben több fejezet foglalkozik gróf Széchenyi Istvánnal és Kossuth Lajossal, de a ,,Sajtó című fejezetben megemlékezik Táncsics híres művéről, a ,,Sajtószabadságról nézetei egy rabnak című munkáról is.  XIX. sz végi félvászon-védőkötésben, eredeti címlap felhasználásával
17405.

Camera Obscura: I. kötet (Unicus, több kötet nem jelent meg.) Lipcsében, 1844. Köhler Károly Ferencz (Tauchnitz B. ny.) [2] 139 [1] p. Az előszó szerint a művet töb­ben írták, kü­lönböző témákban, de ,,mi mind egy szálig becsületes reform­emberek vagyunk". Az írás műfaját pam­fletként de­finiálják a szerzők, a Camera Obscura címet pedig azért adták, mivel ,,sötét színben látunk mindent". A kötetben több fejezet foglalkozik gróf Széchenyi Istvánnal és Kossuth Lajossal, de a ,,Sajtó" című fejezetben megemlékezik Táncsics híres művéről, a ,,Sajtószabadságról nézetei egy rabnak" című munkáról is. XIX. sz végi félvászon-védőkötésben, eredeti címlap felhasználásával

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Thompson, Douglas: Madonna, leplezetlen életrajz. 1991, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17406.

Thompson, Douglas: Madonna, leplezetlen életrajz. 1991, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanizsa József: Naszályi pillanatok. Bp., 2014, szerzői. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
17407.

Kanizsa József: Naszályi pillanatok. Bp., 2014, szerzői. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Shakspere összes színművei III.: Shakspere történeti színművei. I. köt. Bp., 1902., Franklin. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. Gróf Széchényi Emil Könyvtára címeres bélyegzéssel.
17408.

Shakspere összes színművei III.: Shakspere történeti színművei. I. köt. Bp., 1902., Franklin. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval. "Gróf Széchényi Emil Könyvtára" címeres bélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. IV. kötet. Coriolanus. Pest, 1865, Ráth Mór. Eredeti kiadói papírkötésben.
17409.

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. IV. kötet. Coriolanus. Pest, 1865, Ráth Mór. Eredeti kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Wilde Oszkár: Dorian Gray arcképe. Fordította Schöpflin Aladár. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, sérült fűzéssel.
17410.

Wilde Oszkár: Dorian Gray arcképe. Fordította Schöpflin Aladár. Budapest, é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, foltos borítóval, sérült fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Malatyinszki József: 50 éves a Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület. 1948-1998. Békéscsaba; kiadja a Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
17411.

Malatyinszki József: 50 éves a Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület. 1948-1998. Békéscsaba; kiadja a Papír- és Nyomdaipari Műszaki Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dictionar Romin-Maghiar. Román-magyar szótár. Szerk.: Kelemen Béla. (Bukarest), 1957, Editura Stiintifica. Román és magyar nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, a címlap és pár lap javított, kissé foltos.
17412.

Dictionar Romin-Maghiar. Román-magyar szótár. Szerk.: Kelemen Béla. (Bukarest), 1957, Editura Stiintifica. Román és magyar nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, a címlap és pár lap javított, kissé foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Híres szerelmesek. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 328 p. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti borítót felhasználták, egy-két helyen ceruzás aláhúzásokkal, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel, ajándékozási sorokkal.
17413.

Híres szerelmesek. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 328 p. Átkötött egészvászon-kötés, az átkötéskor az eredeti borítót felhasználták, egy-két helyen ceruzás aláhúzásokkal, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel, ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Gulyás Pál: Magyar Írói Álnév Lexikon. A magyarországi írók élnevei és egyéb jegyei. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17414.

Gulyás Pál: Magyar Írói Álnév Lexikon. A magyarországi írók élnevei és egyéb jegyei. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Anton Pavlovics: Csehov, 5 db. Beszélgetés a kutyával. Elbeszélések és kisregények. 1885-1886. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + Szahalin. Levelek, vallomások. 1877-1904. Bp, 1975, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + Aludni szeretnék. Elbeszélések és kisregények. 1888-1891. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + 6-os számú kórterem. Elbeszélések és kisregények. 1892-1895. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + A tokba bújt ember. Elbeszélések és kisregények. 1895-1903. Bp, 1975, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés.Számozatlan példányok!
17415.

Anton Pavlovics: Csehov, 5 db. Beszélgetés a kutyával. Elbeszélések és kisregények. 1885-1886. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + Szahalin. Levelek, vallomások. 1877-1904. Bp, 1975, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + Aludni szeretnék. Elbeszélések és kisregények. 1888-1891. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + 6-os számú kórterem. Elbeszélések és kisregények. 1892-1895. Bp, 1974, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés. + A tokba bújt ember. Elbeszélések és kisregények. 1895-1903. Bp, 1975, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés.Számozatlan példányok!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
10
Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével. Bp., é.n.,Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17416.

Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével. Bp., é.n.,Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz