A Magyar Királyi Bányamérnöki és Erdőmérnöki Főiskola évkönyve az 1927-28. tanévről (az intézet fennállásának CLXV. éve), s egyszersmind az 1928. évi tanévmegnyitóközgyűlés ismertetője. Sopron, 1929, Vitéz Tóth Alajos könyvnyomdai műintézete. Félvászon-kötés. Jó állapotban, volt könyvtári példány.
Varga László: Testünk a szeretet tanúja - Mi az igazság a szexualitással kapcsolatban? Kaposvár, 2012, Szent Imre Öröksége Ifjúsági Alapítvány. Szent Imre öröksége kiskönyvtár 14. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
.
[Orosz József, balásfalvi]: Umrisse einer möglichen Reform in Ungarn. Im Geiste des Juste-milieu. Zweite Abtheilung. Paris, 1833, L. Brunet, 92 p. Német nyelven. Kiadói papírborítóban, sérült, szétvált gerinccel, kötéssel, a lapok sarkai gyűrött.
Bernolák Éva: A sziklára épült egyház. Egyháztörténeti olvasókönyv fiatalok részére. Novi Sad/Újvidék, én., Agapé. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.