Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Riding to sell (lovaglás). Szí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500003/Cecil-Boult-1819-1895-festmenye-utan-Riding-to-sell-lovaglas-Szines-litografia-papir-k~II2272050
2272050
11033
382
Engravings
Leírás: Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Riding to sell (lovaglás). Színes litográfia, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: