Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Four imperial crowners (lóugra... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500003/Cecil-Boult-1819-1895-festmenye-utan-Four-imperial-crowners-lougratas-Szines-litografia-~II2271937
2271937
11034
382
Engravings
Leírás: Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Four imperial crowners (lóugratás). Színes litográfia, papír, kasírozva. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
: pelikán_kristóf