Christoph Weigel (1654-1725): VI. Károly német-római császár portréja. Mezzotinto, papír, jelzett a mezzotinton. Jobb felső sarkában sérült. 35x24,5 cm
Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Line, Sir, line!. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap jobb szélén szakadással. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
Cecil Boult (1819-1895) festménye után: I should say your horse woulkd die. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap alján szakadással, lap jobb szélén folttal. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
Thieme jelzéssel: Magyar királyi testőrök díszegyenruhában. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Lap hátoldalán Ex Libris Stephanus Liberi Baronis Thyssen-Bornemisza de Kaszon címeres ex librissel. Díszes, kissé sérült régi üvegezett fa keretben. Lap kissé foltos. 33,5x19,5 cm
'Runcelstein bei Bozen', Runkelstein kastély látképe Dél-Tirolban, acélmetszet, (J. Riegel metszette L. Lange festménye után), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x14 cm