https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000019/Gregory-K-W-Raven-C-H-Gorillak-nyomaban-Ford-Szent-Ivany-Jozsef-Bp-1940-Kir-M-Te~II2162354
2162354
15028
381
Books: Travelling, Local History
LeÃrás:
Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 317+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Oldalszámozáson belül két térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé laza fűzéssel. Az eredeti elülsÅ‘ papÃrborÃtót az elülsÅ‘ szennylapra kasÃrozták.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor