Greenhorn: Három világrész csavargója. Ford.: Lengyelné Vértes Lenke.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/381/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000019/Greenhorn-Harom-vilagresz-csavargoja-Ford-Lengyelne-Vertes-Lenke-A-vilagjaras-hosei-~II2216202
2216202
15110
381
Books: Travelling, Local History
Leírás: Greenhorn: Három világrész csavargója. Ford.: Lengyelné Vértes Lenke. A világjárás hősei. Bp.,é.n.,Utazási Könyvek. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
: karap_norbert