Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 40

Wienerisches bewährtes Kochbuch in sechs Absätzen. Enthält: Tausend zweyhundert Fleisch- und Fastenspeisen. Herausgegeben von Ignatz Gartler. Nunmehro aber von Barbara Hikmann. Vierzehnte verbesserte und um vierhundert Kochregeln vermehrte Auflage. Wien, 1790, Joseph Gerold. 1t + 458 p. Korabeli, megviselt félbőr kötésben. / Half-leather binding in poor condition.
17092.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Dr. Kollmanné Lemhényi Dávid Andrea: Háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. Hatodik javított kiadás. Bp., 1942, Globus. Félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
17093.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. XIII. füzet. Pest, 1858, Herz János, 114 p. Kiadói papírkötésben, a borító leszakadt, hiányos. +Azonosítatlan kertészeti füzet, hiányos állapotban, foltos, 5 lap levált, 13-123 p.
17094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
27
Erdészeti zsebnaptár az 1943. évre. II. Szerk.: Dr. Ing. Mihályi Zoltán. XXIX. évf. Bp., 1943, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói egészvászon kötésben, patenttal
17095.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. + Gépelt meghívó, rajta ifj. Schirilla György aláírásával.
17096.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17097.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17098.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Valló Árpád: A méhtenyésztés vezérfonala. Bp, 1914. Pallas. 188 p. Sérült kiadói papírkötésben.
17099.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rayman János - Dr. Tomcsányi Pál: Gyümölcsfajták zsebkönyve. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói vászon kötésben, szakadt kiadói papír kötésben.
17100.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Kir. M. Természettudományi Társulat,(Kir. M. Egyetemi Nyomda.) Kiadói egészvászon kötésben, 299+1 p.+8 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, a címlapon kivágással, egyébként jó állapotban. A szerző,Tangl Harald (1900-1971) aláírásával. + Diéta-sémák (napi 1000 kalória tartásához), 12 p.
17101.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Móra Ferencné szakácskönyve. Bp.,1949,Révai. Kiadói félvászon-kötésben, újrakötve
17102.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A must & bor kezelése. Reprint. Kisbér, 2000, Magánkiadás. Kartonált papírkötésben.
17103.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
26

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft