Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2155312
30572
378
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
DN "Libertas 000946" Br szabadkőműves páholy emlékérem füllel (50mm) T:1- 2230448
30573
378
Numizmatika
DN "Magyar Nemzeti Múzeum / Gróf Széchényi Ferenc" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2186801
30574
378
Numizmatika
DN "Magyar Századok / X. század, Szent István" aranyozott Cu emlékérem (35mm) T:PP 1991165
30575
378
Numizmatika
DN "Mihalik Sándor 1869-1940 - Az év pedagógusa" kétoldalas Br plakett. Szign.: TK T:2 1991423
30576
378
5500
Numizmatika
Nagy István János (1938-) DN "Nevelő munkáért" Br plakett (92mm) T:1 2231809
30577
378
Numizmatika
DN "Sopron" kerámia plakett akasztóval (89mm) T:2- ph. 2103101
30578
378
Numizmatika
DN "Virgo / Dr. Vári Mária fogszakorvos" kétoldalas, öntött Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft