Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2226136
30548
378
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1983. "XI. Orvos és Gyógyszerész Napok - Hatvan 1983" Br emlékérem (99mm) T:2,2- 2193400
30549
378
Numizmatika
1983. "Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983" egyoldalas, öntött Br emlékérem (51mm) T:2 2226134
30550
378
Numizmatika
1987. "Pszichiátriai Rehabilitáció VIII. Nemzetközi Konferencia Szeged 1987" Br emlékérem (91mm) T:2,2- 2138630
30551
378
60000
Numizmatika
1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2193788
30552
378
Numizmatika
1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok" jelzett Ag emlékérem, sorszámmal (32,86g/0.640/42,5) T:1- (eredetileg PP) 2198120
30553
378
Numizmatika
1991. "SIGILLVM COMITATVS ZALAD 1550" egyoldalas Br emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 2198122
30554
378
Numizmatika
1993. "WORLD HABITAT DAY - BUDAPEST 1993" egyoldalas, öntött Br plakett eredeti tokban (79mm) T:1 2155487
30555
378
Numizmatika
1994. "II. Alexij patriarcha magyarországi látogatása" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP 2198811
30556
378
Numizmatika
5db-os vegyes magyar és külföldi jelvény, emlékérem tétel, közte "Dumper Dutra Traktor" fém jelvény, 1999. "50 éves A Nemzeti Tankönyvkiadó" aranyozott Br emlékérem, dísztokban (60mm) T:2 (PP) 2233349
30557
378
Numizmatika
2000. "LAVINA Építő és Szerelőipari Rt. / Szerencsés éveket" jelzett Ag emlékérem dísztokban (20,09g/0.925/42mm) T:PP 2196130
30558
378
Numizmatika
2001. "MÁV Rt - GYSEV Rt - Sopron, 2001 december 1. - Sopron - Szombathely vonal átvételének emlékére" festett kerámia plakett, hátulján Kálmán Imre jelzéssel (14x19mm) T:1 2230379
30559
378
Numizmatika
2002. "MÉE 32. Vándorgyűlése - Baja 2002. május 25-26. / Czirfusz Ferenc a Bajai Tanítóképző alapítója 1827-1901" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft