Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2230800
30450
378
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Andrássy Kurta János (1911-2008) DN "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése Budapest" Br emlékérem eredeti dobozában (70mm) T:1- 2232848
30451
378
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ph.
HP 1413v 2133676
30452
378
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph. 2133688
30453
378
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas, piefort Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2207993
30454
378
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS7 2232697
30455
378
7500
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Szentirmai Zoltán (1941-) 1990. "Száz éves az Aradi Vértanúk Emlékműve - MÉE" Ag emlékérem (35,91g/0.800/42.5mm) T:1- (eredetileg PP) Adamo BP34 2157742
30456
378
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékplakett (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2198830
30457
378
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:2 patina 2231828
30458
378
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem műbőr tokban (42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, felületi karc 2233309
30459
378
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1997. "István Fejedelem 997 / Istvánt fejedelemmé választják" aranyozott Ag emlékérem számozott tanúsítvánnyal, dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatos 2233310
30460
378
14000
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1999. "A Vasfüggöny lebontásának 10. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem magyar és német nyelvű tanúsítvánnyal, tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP apró fo. 2233322
30461
378
14000
Numizmatika
Bognár György (1944-) DN "Budai Várpalota" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban (31,27g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: