Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 48

~1900. Mária Kongregáció / Szent Alajos ezüstözött fém medál nyakszalagon (44x36mm) T:2 patina, kis ph.
31226.

~1900. "Mária Kongregáció / Szent Alajos" ezüstözött fém medál nyakszalagon (44x36mm) T:2 patina, kis ph.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ausztria 1773. Liechtensteini Vencel tábornagy emlékére jelzetlen Ag emlékérem (25mm/3,82g) T:2- átfúrt Austria 1773. M. Theresia Aug. restitutori rei armamentariae 1773 / I.WENC.S.R.I.P.DE[LIECH]TENSTEIN.O.&C.D.C.R. unmarked Ag medallion (25mm/3,82g) C:VF holed
31227.

Ausztria 1773. "Liechtensteini Vencel tábornagy emlékére" jelzetlen Ag emlékérem (25mm/3,82g) T:2- átfúrt Austria 1773. "M. Theresia Aug. restitutori rei armamentariae 1773 / I.WENC.S.R.I.P.DE[LIECH]TENSTEIN.O.&C.D.C.R." unmarked Ag medallion (25mm/3,82g) C:VF holed

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria ~1900. Carl Ludwig főherceg / Császári és Királyi Kertészeti Szövetség - Bécs Sn emlékére. Szign.: Jauner (62,68g/57mm) T:2,2- ph. Austria ~1900. Archduke Carl Ludwig / IMperial and Royal Horticultural Association - Vienna Sn commemorative medallion. ERZHERZOG LUDWIG PROTECTOR / K. K. GARTENBAU GASELLSCHAFT WIEN. Sign.: Jauner (62,68g/57mm) C:XF,VF edge error
31228.

Ausztria ~1900. "Carl Ludwig főherceg / Császári és Királyi Kertészeti Szövetség - Bécs" Sn emlékére. Szign.: Jauner (62,68g/57mm) T:2,2- ph. Austria ~1900. "Archduke Carl Ludwig / IMperial and Royal Horticultural Association - Vienna" Sn commemorative medallion. "ERZHERZOG LUDWIG PROTECTOR / K. K. GARTENBAU GASELLSCHAFT WIEN". Sign.: Jauner (62,68g/57mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria 1910. Sven Hedin Br plakett. Szign.: Hugo Taglang (55x55mm) T:1-,2 Austria 1910. Sven Hedin Br plaque. Sign.: Hugo Taglang (55x55mm) C:AU,XF
31229.

Ausztria 1910. "Sven Hedin" Br plakett. Szign.: Hugo Taglang (55x55mm) T:1-,2 Austria 1910. "Sven Hedin" Br plaque. Sign.: Hugo Taglang (55x55mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1916. Habsburg Ottó trónörökös Br csegely emlékérem. Szign.: H. Kautsch (29x29mm) T:2,2- Austria 1916. Archduke Otto von Habsburg Br squared Br medal. FRANCISCVS JOSEPHVS OTTO / FLAGRANTE TERRARVM ORBE. Sign.: H. Kautsch (29x29mm) C:XF,VF
31230.

Ausztria 1916. "Habsburg Ottó trónörökös" Br csegely emlékérem. Szign.: H. Kautsch (29x29mm) T:2,2- Austria 1916. "Archduke Otto von Habsburg" Br squared Br medal. "FRANCISCVS JOSEPHVS OTTO / FLAGRANTE TERRARVM ORBE". Sign.: H. Kautsch (29x29mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1933. INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG WIEN 1933 (Nemzetközi Postabélyeg Kiállítás Bécs 1933) egyoldalas, peremén jelzett, aranyozott Ag plakett, hátoldalon gravírozva ALEX. TUROCZI BUDAPEST UNGARN. Szign.: L. Hesshaimer - R. Placht (44,84g/0.900/43x39mm) T:1- kopott aranyozás
31231.

Ausztria 1933. "INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG WIEN 1933 (Nemzetközi Postabélyeg Kiállítás Bécs 1933)" egyoldalas, peremén jelzett, aranyozott Ag plakett, hátoldalon gravírozva "ALEX. TUROCZI BUDAPEST UNGARN". Szign.: L. Hesshaimer - R. Placht (44,84g/0.900/43x39mm) T:1- kopott aranyozás

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Ausztria 1988. II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:2 Austria 1988. Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:XF
31232.

Ausztria 1988. "II. János Pál pápa Ausztriában / Igen a hitre, igen az életre" Br plakett, hátoldalán lyuk a függesztéshez. Szign.: EH (73x164mm) T:2 Austria 1988. "Papst Johannes Paulus II in Österreich - Ja zum glauben ja zum leben" Br plaque with hole for hanging on backside. Sign.: EH (73x164mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1991. Wolfgang Amadeus Mozart jelzett Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.925/32mm) T:1- (PP) felületi karc Austria 1991. Wolfgang Amadeus Mozart hallmarked Ag commemorative medallion in case (15,74g/0.925/32mm) C:AU (PP) slightly scratched
31233.

Ausztria 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" jelzett Ag emlékérem dísztokban (15,74g/0.925/32mm) T:1- (PP) felületi karc Austria 1991. "Wolfgang Amadeus Mozart" hallmarked Ag commemorative medallion in case (15,74g/0.925/32mm) C:AU (PP) slightly scratched

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Ausztria DN Johann Strauss 1825-1899 egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Arnold Hartig (75mm) T:1- Austria ND Johann Strauss 1825-1899 one-sided Br commemorative medallion. Sign: A. HARTIG (75mm) C:AU
31234.

Ausztria DN "Johann Strauss 1825-1899" egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Arnold Hartig (75mm) T:1- Austria ND "Johann Strauss 1825-1899" one-sided Br commemorative medallion. Sign: A. HARTIG (75mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Belgium 1937. X. Írisz Nemzetközi Karácsonyi Szalon Br plakett (46x84mm) T:2,2- Belgium 1937. X. Internationaal Kerstsalon Iris - Antwerpen 1936-1937 Br plaque (46x84mm) C:XF,VF
31235.

Belgium 1937. "X. "Írisz" Nemzetközi Karácsonyi Szalon" Br plakett (46x84mm) T:2,2- Belgium 1937. "X. Internationaal Kerstsalon "Iris" - Antwerpen 1936-1937" Br plaque (46x84mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Belgium DN Női akt és az Atomium épülete öntött Br érem (77mm) T:1- Belgium ND Female act and the Atomium cast Br medallion (77mm) C:AU
31236.

Belgium DN "Női akt és az Atomium épülete" öntött Br érem (77mm) T:1- Belgium ND "Female act and the Atomium" cast Br medallion (77mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bulgária 1949 Georgi Dimitrov 1882-1949 Br emlékérem (60mm) T:2 ph. Bulgaria 1949. Georgi Dimitrov 1882-1949 Br medallion (60mm) C:XF edge error
31237.

Bulgária 1949 "Georgi Dimitrov 1882-1949" Br emlékérem (60mm) T:2 ph. Bulgaria 1949. "Georgi Dimitrov 1882-1949" Br medallion (60mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: