Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 48

NDK ~1960-1970. vegyes 7db-os törzsgárda emlékérem tétel + 1db MEISSENER WEIN- UND ERNTEFEST meisseni porcelán emlékérem tétel T:1-,2
31250.

NDK ~1960-1970. vegyes 7db-os törzsgárda emlékérem tétel + 1db "MEISSENER WEIN- UND ERNTEFEST" meisseni porcelán emlékérem tétel T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NSZK 1983. Luther Márton 1483-1546 jelzetlen Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Reinhardt Heinsdorf (35,09g/1000/40mm) T:1-  FRG 1983. Martin Luther 1483-1546 Ag commemorative medallion without hallmark in original case with certificate. Sign.: Reinhardt Heinsdorf (35,09g/1000/40mm) C:AU
31251.

NSZK 1983. "Luther Márton 1483-1546" jelzetlen Ag emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Reinhardt Heinsdorf (35,09g/1000/40mm) T:1- FRG 1983. "Martin Luther 1483-1546" Ag commemorative medallion without hallmark in original case with certificate. Sign.: Reinhardt Heinsdorf (35,09g/1000/40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
NSZK 1988. I. Vilmos / A három császár éve 1888 aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (32mm) T:1,1- FRG 1988. Wilhelm I / Year of the Three Emperors 1888 giled metal commemorative coin with german certificate (32mm) C:UNC,AU
31252.

NSZK 1988. "I. Vilmos / A három császár éve 1888" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (32mm) T:1,1- FRG 1988. "Wilhelm I / Year of the Three Emperors 1888" giled metal commemorative coin with german certificate (32mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németország 1990. Egység, jog, szabadság / Németország, egyesített haza - 1990. október 3. jelzett Ag emlékérem (20,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) patina Germany 1990. Einigkeit und Recht und Freiheit / Deutschland einig Vaterland - 3. Oktober 1990 marked Ag commemorative medallion (20,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP) patina
31253.

Németország 1990. "Egység, jog, szabadság / Németország, egyesített haza - 1990. október 3." jelzett Ag emlékérem (20,01g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP) patina Germany 1990. "Einigkeit und Recht und Freiheit / Deutschland einig Vaterland - 3. Oktober 1990" marked Ag commemorative medallion (20,01g/0.999/40mm) C:UNC (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
NSZK 1991. John F. Kennedy látogatása Berlinben aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) fo. FRG 1991. John F. Kennedy in Berlin gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP) spotted
31254.

NSZK 1991. "John F. Kennedy látogatása Berlinben" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) fo. FRG 1991. "John F. Kennedy in Berlin" gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP) spotted

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
NSZK DN 200 éves a Brandenburgi Kapu aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) ujjlenyomat FRG ND 200th Anniversary of the Brandenburg Gate gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP) fingerprint
31255.

NSZK DN "200 éves a Brandenburgi Kapu" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) ujjlenyomat FRG ND "200th Anniversary of the Brandenburg Gate" gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP) fingerprint

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
NSZK DN 200 éves a Brandenburgi Kapu aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP)  FRG ND 200th Anniversary of the Brandenburg Gate gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP)
31256.

NSZK DN "200 éves a Brandenburgi Kapu" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30mm) T:1 (PP) FRG ND "200th Anniversary of the Brandenburg Gate" gilded metal commemorative coin with german certificate (30mm) C:UNC (PP)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31257.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
NSZK DN A szabadság napja aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,5mm) T:1  FRG ND The day of freedom gilded metal commemorative coin with german certificate (30,5mm) C:UNC
31258.

NSZK DN "A szabadság napja" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,5mm) T:1 FRG ND "The day of freedom" gilded metal commemorative coin with german certificate (30,5mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
NDK DN Jéna / Kiváló teljesítményért Br érdemérem (50mm) + Magyarország DN Gyermekművészeti Galéria, Zánka, Magyarország / Szivárvány - Nemzetközi Gyermekművészeti Verseny Br emlékérem. Szign.: SZG (42,5mm) T:2-,1- GDR ND Iena / Für hervorragende Leistungen Br medallion (50mm) + Hungary ND Gallery of Childrens Art, Zánka, Hungary / Rainbow - International Childrens Art Competition Br commemorative medallion. Sign: SZG (42,5mm) C:VF,AU
31259.

NDK DN "Jéna / Kiváló teljesítményért" Br érdemérem (50mm) + Magyarország DN "Gyermekművészeti Galéria, Zánka, Magyarország / Szivárvány - Nemzetközi Gyermekművészeti Verseny" Br emlékérem. Szign.: SZG (42,5mm) T:2-,1- GDR ND "Iena / Für hervorragende Leistungen" Br medallion (50mm) + Hungary ND "Gallery of Children's Art, Zánka, Hungary / Rainbow - International Children's Art Competition" Br commemorative medallion. Sign: SZG (42,5mm) C:VF,AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NSZK DN Német egység aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,5mm) T:1 (PP)  FRG ND German unit gilded metal commemorative coin with german certificate (30,5mm) C:UNC (PP)
31260.

NSZK DN "Német egység" aranyozott fém emlékérem német nyelvű tanúsítvánnyal (30,5mm) T:1 (PP) FRG ND "German unit" gilded metal commemorative coin with german certificate (30,5mm) C:UNC (PP)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
31261.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft