Könyvek: Vallás

Tételek száma: 55

Matthiae Fabri: E societate iesv. Conciones funebres et nuptiales. (Köln) Coloniae Agrippina, 1676, Johann Widenfeldts. 63+1 p, 93+1p. Sérült karton gerinccel, korabeli kartonált papírkötés, régi kódexlapba kötve.
17265.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
17266.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
17267.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kísérőfüzettel, (Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Bp., 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Kiadói kartontok nélkül, egészen apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17268.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17269.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szikszay György: Keresztyéni tanitások és imádságok a keresztyén embernek külön-különféle állapotai és szükségei szerint. Pest, é.n. Bucsánszky Alajos. Korabeli, kissé sérült egészbőr-kötésben, néhány lap kijár.
17270.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17271.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17272.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus Előkészítő Főbizottsága. Bp., 1938, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17273.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17274.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németh Zsigmond (szerk.): Miatyánk 121 Európai nyelven. Bp., 1990, Interart. Kiadói kartonált kötésben, szerkesztő által dedikált.
17275.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17276.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft