https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 55

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Soós Viktor Attila , Szabó Csaba, Szigeti László (szerk.): Egyházüldözés és egyházüldözők a Kádár-korszakban. Bp., 2010, Szent István Társulat + Valerio Albisetti: Gyógyulás keresztény meditációval. Szeged, 2000, Agapé. + David J. Bosch: Paradigmaváltások a misszió teológiájában. Bp., 2005, Harmat. + Dr. Előd István: Katolikus Dogmatika. Bp., 1983, Szent István Társulat. Különböző kötések
17313.

Soós Viktor Attila , Szabó Csaba, Szigeti László (szerk.): Egyházüldözés és egyházüldözők a Kádár-korszakban. Bp., 2010, Szent István Társulat + Valerio Albisetti: Gyógyulás keresztény meditációval. Szeged, 2000, Agapé. + David J. Bosch: Paradigmaváltások a misszió teológiájában. Bp., 2005, Harmat. + Dr. Előd István: Katolikus Dogmatika. Bp., 1983, Szent István Társulat. Különböző kötések

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ember Mária: 100 kép. Bp.,1984,Magvető. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17314.

Ember Mária: 100 kép. Bp.,1984,Magvető. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
3
Bibliai lexikon I. köt. A-H. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Bp., 1931, Sylvester, 4+464 p.+5 t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, csak I. kötet, nem teljes (464. oldallal véget ér, (Hélea.)
17315.

Bibliai lexikon I. köt. A-H. Segédkönyv a Biblia tanulmányozásához. Szerk.: Czeglédy Sándor, Hamar István, D. Dr. Kállay Kálmán. 160 képpel. Bp., 1931, Sylvester, 4+464 p.+5 t. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, csak I. kötet, nem teljes (464. oldallal véget ér, (Hélea.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17316.

Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal.
17317.

Studia et Acta Ecclesiastica sorozat I-II. kötet. Szerk.: Dr. Bartha Tibor. I. kötet: A heidelbergi káté története Magyarországon. II. kötet: A második helvét hitvallás Magyarországon és Méliusz életműve. Bp., 1965-1967, Magyarországi Refomátus Egyház Zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet borítója foltos, kopott, a lapok egy részén lapszéli foltokkal, kisebb lapszéli szakadásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
17318.

[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Szentnek kiáltjuk! Emigráns magyarok Mindszenthy bíborosról halála 10. évfordulóján. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Füzér Julián. Youngstown, 1987, katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Többek közt Batthyány Iván, Habsburg Ottó, Szabó Magda írásaival. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
17319.

Szentnek kiáltjuk! Emigráns magyarok Mindszenthy bíborosról halála 10. évfordulóján. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Füzér Julián. Youngstown, 1987, katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Többek közt Batthyány Iván, Habsburg Ottó, Szabó Magda írásaival. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz