Márki Sándor: Az ókor és középkor története. A műveltség könyvtára. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, fém plakettel, kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel.