1 200 Ft
Dienes András: Petőfi a szabadságharcban. Irodalomtörténeti Könyvtár 3. Bp., 1958., MTA Irodalomtörténeti Intézete, 643+3 p.+A-H t. + LXXXIV t. + 2 (melléklet) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel, egy melléklet kissé szakadt.