Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2228691
17420
378
Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Második kiadás. Bp., é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. 2228732
17421
378
Koestler, Arthur: Sötétség délben. Bp., 1984, AB Független. Szamizdat kiadás. Kiadói papírkötés. 2228414
17422
378
Barna Jakab: A játékok könyve. Bp.,é.n.Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. 2228586
17423
378
Apáczai Csere János: Magyar enciklopédia. I. Logika. Apáczai Csere János művei. I. Szerk.: Lázár György. Bp, 1959., Akadémiai Kiadó. Kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban. 2198398
17424
378
Végh Antal: Mit ér az ember hit nélkül. (Riportok, szociográfiák.) Bp.,1987.,Népszava. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos. Dedikált! 2201853
17425
378
Fekete István: Hu. Budapest, 1966, Móra Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. 2198394
17426
378
Eminescu válogatott versei. Bukarest,1950.,Állami Könyvkiadó. Kétnyelvű, magyar, román kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. 2179890
17427
378
Radnóti Miklós: Bori notesz. Bp., 1978, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé sérült kartontokban. 2225919
17428
378
Pilinszky János: A rózsafüzér titkairól. Bp., 2001, Új Ember. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 2225918
17429
378
Czakó Gábor: Titkos könyv. Bp., 2004, Boldog Salamon Kör. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 2230960
17430
378
Jósika Miklós: Zólyomi. Egy részben. Ötödik kiadás. Pest, 1868, Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben. 2150139
17431
378
V.I. Lenin: A "baloldaliság" a kommunizmus gyermekbetegsége. Kolozsvár, 1945., Kommunisták Romániai Pártja. Kiadói papír-kötésben, szakadozott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft