Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.
Magyar írónők albuma. A magyar írónők műveiből összeállította és kiadta: Harmath Lujza. Bp., 1890., Légrády, XV+356 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
Sík Sándor: Zsoltároskönyv. Sebes Ferenc bevezetőjével és jegyzeteivel. Bp., 1936., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, laza, kissé sérült kötéssel, kissé szakadozott borítóval.
Farkas Emőd: Petőfi élete., Egressy Ákos: Petőfi Sándor életéből. Petőfi-könyvtár. XI-XII. füzet. (Egy kötetben.) Bp., 1909, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, magánkönyvtári bélyegzővel.
Bátky Zsigmond: Útmutató néprajzi múzeumok szervezésére. Sajtó alá rendezte Selmeczi Kovács Attila. Series Historica Ethnographiae 5. Bp.,1992, Néprajzi Múzeum. Fekete-fehér egészoldalas táblákkal. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. 1906-os kiadás reprint kiadása.