Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2229353
17396
378
Milkó Izidor: Mindenütt és sehol. Bp., é.n., Aigner Lajos. Kiadói aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas állapotban. 2229408
17397
378
Alvinczy Sándor: A franczia társadalom. Bp., 1893, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott vászonkötésben, festett lapélekkel, molyrágta, lapokon szöveget nem érintő hiánnyal. 2229368
17398
378
Dr. Völgyesi Ferenc: Lélek és természettudomány. I-II. rész. Bp., 1924, Jókai. Kiadói félvászon kötésben, ex librissel, névbejegyzéssel. 2071448
17399
378
Bárdos Pál: Nyolc lány meg a sárkány. Dedikált! Szeged, 1959. Kiadói papírkötésben 2103237
17400
378
Marczell Ágoston: Becsülettel... Színmű 5 felvonásban. Bp., 1932., Szerző. Kiadói kissé szakadt papírkötésben. 2229622
17401
378
Dr. Alexander Cannon: Kelet mágusai. Tibet misztikája és csodái. Fordította: Balogh Barna. Bp., é.n., Viktória Könyvkiadó. Kiadói vászon kötésben. 2227117
17402
378
Vekerdi József: A cigány népmese. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel. 2229537
17403
378
Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyánszky Gyula. Harmadik, javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói vászon borításban, kis kopásokkal. 2231611
17404
378
Tamási Áron: Ábel az országban. Bp., 1935, Révai. Buday György öt egészoldalas fametszetével. Kiadói egészvászon-kötés. 2229685
17405
378
Vöő Gabriella: Szaván fogjuk. Erdélyi magyar szólások. Székelyudvarhely, 1999., Erdélyi Gondolat. Kiadói papírkötés. 2212633
17406
378
Pintér Katalin: Tengerentúli álmaim. Kőszeg, 1994, készült Tillinger Péter műhelyében. A szerző által dedikált! Számozott példány (00138). Kiadói papírkötés. 2207857
17407
378
Csanád Béla: Boldog ünnepet, hazám. Új versek és himnuszfordítások. H.n., é.n., Jel kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Csanád Béla (1926-1996) pap, költő, tanár által dedikált és dátumozott! Tartalmazza többek közt "Hol vagy István király" és "Székely sorsballada" c, verseket. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft