40 000 Ft
108,11 EUR, 117,65 USD
Ismeretlen jelzéssel, XIX. sz. japán alkotó műve: Vízhordók. Színes fametszet, papír. Sérült, ragasztott. Paszpartuban 36,5x47 cm / Unknown signature, work of a 19th century Japanese master: Water-carrier. Woodcut on paper. Damaged, glued condition. In passepartout. 36,5x47 cm