Ismeretlen jelzéssel, XIX. sz. japán alkotó műve: Szamurájok. Színes fametszet, papír. Sérült, ragasztott. Paszpartuban 37x50 cm / Unknown signature, work of a 19th century Japanese master: Samurai. Woodcut on paper. Damaged, glued condition. In passepartout. 37x50 cm