Tóth Rezső: Budapesti séták. Három fiú naplója. Mühlbeck Károly rajzai... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500001/Toth-Rezso-Budapesti-setak-Harom-fiu-naploja-Muhlbeck-Karoly-rajzaival-Bp-1907-Athen~II2224081
2224081
15099
377
Books: Travelling, Local History
Leírás: Tóth Rezső: Budapesti séták. Három fiú naplója. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Athenaeum, 2+288 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
: tánczos_gábor