15098.
377. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
Molisch Hans: A Felkelő Nap országában. Ford.: Rapaics Rajmund. Természettudományi Könyvkiadóvállalat. XCVIII. Bp., 1930., Kir. M. Természettudományi Társulat, (Esztergom, Buzárovits Gusztáv-ny.), XI+464 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.