17447.
377. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
3 200 Ft
8,65 EUR, 9,41 USD
Gottlieb Eduard Toepler: Theoretisch-practische Grammatik der ungarischen Sprache. Pest, 1859, Heckenast, VIII+160 p. Ötödik, javított és bővített kiadás. Német nyelven. Félvászon kötés, sérült gerinccel, foltos, az 1. oldalon bejegyzéssel.