Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 15

Thierseelen-Kunde auf Thatsachen begründet. Oder 156 höchst merkwürdige Anekdoten von Thieren. Berlin, 1804. Két rézmetszetű táblával. Korabeli, szakadozott papírkötésben
17446.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gottlieb Eduard Toepler: Theoretisch-practische Grammatik der ungarischen Sprache. Pest, 1859, Heckenast, VIII+160 p. Ötödik, javított és bővített kiadás. Német nyelven. Félvászon kötés, sérült gerinccel, foltos, az 1. oldalon bejegyzéssel.
17447.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
17448.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17449.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17450.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17451.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17452.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17453.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17454.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
[Sophie Ristaud Cottin (1770-1807)]: Madme Cottin: Amélie Mansfield. Tome Premier, Tome Second. Oeuvres de Madame Cottin Tome Cinquiéme, Tome Sixiéme. Pest, 1828., C. A. Hartleben, 216;214 p. Francia nyelven. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17455.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hugo Schmid: Taktisches Handbuch mit zahlreichen Tafeln und Figuren im Texte. 14. Aufl. - Wien : Selbstverlag Hugo Schmid, 1915. Kissé kopottas egészvászon kötésben, kihajtható melléklettel.
17456.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karl Strecker: Goethes Faust. Volksbücher der Literatur. Bielefeld-Leipzig, é.n., Velhagen & Klasing. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17457.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft