Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 196

Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db festészeti könyv - Cennerné Wilhelmb Gizella: Than Mór; Végvári Lajos: Munkácsy; Szvoboda D. Gabriella: Barabás; Bényi László: Paál. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóban, jó állapotban.
16688.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16689.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
4 db katalógus tétel: Frank János (szerk.): Festészet 77 - A magyar képzőművészek és iparművészek szövetsége festő szakosztályának kiállítása. Zalaegerszeg, é.n., Magyar Hirdető - Nyomda. Kiadói papírkötésben; Fiatal képzőművészek stúdiójának kiállítása, Kecskemét, é.n., Petőfi Nyomda. Kiadói papírkötésben; Mai Magyar Képzőművészet. Bp., 1971, Globus Nyomda. Kiadói papírkötésben; Néray Katalin (szerk.:) Modern olasz szobrászat. Bp., é.n.,k.n. Kiadói papírkötésben.
16690.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes művészeti folyóirat tétel, 4 db.:  1978-1983 Művészettörténeti értesítő 2 száma: XXVII. évf. 1. sz., XXXII. évf. 3. sz.  1992 Pavilon. Építészet, művészettörténet. 1992. 7 sz.  1998 Magyar Iparművészet. 1998/1.
16691.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wilhelm Mrazek-Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. 1718-1864. Österreichischeres Museum für angewandte Kunst - Katalog Neue Folge Nr. 3. Wien, én., Österreichischer Bundesverlag. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. +Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung. Wien, 1979., Selbstverlag Waltraud Neuwirth. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16692.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Fabiny Tibor dr., Raj Tamás, Dr. Kárpáti László, Dr. Tenke Sándor, Dr. Török József: A hit asztala. Az áldozattól az istentiszteletig. Öt vallás liturgikus tárgyaiból. Bp., 1990, Officina Nova. Az egyik szerző, Török József (1946-2020) magyar teológus, egyháztörténész, egyetemi professzor által dedikált és dátumozott (1990.december 20.)! Színes képekkel nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborító. Jó állapotban.
16693.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, gerincén egészen apró sérüléssel, jó állapotban.
16694.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp., 2007, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16695.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. IV. kötet. A dunántúli magyar nép művészete (Veszprém, Zala, Somogy, Tolna). Budapest, 1912, Franklin-Társulat. Kiadói díszes vászonkötésben, borító kopottas állapotban, bélyegzésekkel, volt könyvtári kötet.
16696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Molnos Péter: Szabadon választott. Képek, szobrok és kerámiák a Kovács-gyűjteményben. Bp., 2011, Pauker Nyomda. Nagyon gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, kiadói karton tékában. Jó állapotban.
16697.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft