Modern Magyar Festőművészek. Modern magyar festőművészek. Bp., 1905, Pesti Napló. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben. Gerinc egy helyen sérült, de belül jó állapotban.
Múzeumok Pest megyében. Főszerk.: Soós Sándor. Pest Megyei Múzeumi füzetek c. sorozat 3. része. Szentendre, 1996, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötésben. Az első oldalak kihullottak.
Farkas György: A Hamvay-kúriától a helytörténeti gyűjteményig. (1662-1982). Gödöllői Múzeumi Füzetek I. Gödöllő, 1994, Városi Múzeum. Tűzött papírkötésben.
Sas Péter: Libellus Pictus azaz Képekkel Írott könyvecskéje Jeles Házak-nak (Alsócsernátontól Zsibóig). Cseh Gusztáv rézkarcai. Bp., 1993, Kráter Műhely Egyesület. Kiadói papírborításban, jó állapotban.
Bana József: Források és ritkaságok a győri színjátszás történetéből. A 17. század elejétől 1849-ig. Győr, 2007, Győr Megyei Jogú Város Levéltára. Kiadói papírkötésben. Nagyon jó állapotban.