16696.
377. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. IV. kötet. A dunántúli magyar nép művészete (Veszprém, Zala, Somogy, Tolna). Budapest, 1912, Franklin-Társulat. Kiadói díszes vászonkötésben, borító kopottas állapotban, bélyegzésekkel, volt könyvtári kötet.