Nyomtatványok Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2189206
13488
376
Printed Materials
1917-1928 A miskolci Örömhír - Hegyalja evangélikusok lapjának 12 db szórványszáma + 1936 A Tiszai Ág. Hitv. Ev. Egyházkerület tanítóképző értesítője 1918302
13489
376
Printed Materials
cca 1918 XV. Benedek pápa békeimája, adománytevő lap, Bp., Szmik Antal 2151141
13490
376
Printed Materials
1918 Kvassay Jenő: Viziutaink mikénti fejlesztése. 16p. 33 cm 2215112
13491
376
Printed Materials
1918/1940 Reclams Universum + Das Illustrierte Blatt 1658219
13492
376
Printed Materials
1919-1941 Vegyes nyomtatván tétel, 4 db: kotta, Előre képes hetilap VI. évf. 28. sz., Ferences Közlöny 1925 11. sz. 2064708
13493
376
Printed Materials
cca 1920 BEVV Budapesti Egyesített Városi Vasutak díszoklevél .Kitöltetlen. 30x44 cm 2215520
13494
376
Printed Materials
cca 1920 Katona nyomtatott fotója, színes, illusztrált paszpartuban, üvegezett, aranyozott keretben, üveg törött, 33,5x23,5 cm 2006623
13495
376
Printed Materials
cca 1920-1930 Salzburg im Wandel der Jahrtausende. Salzburg,é.n., Andre Hofer, 54+2 p.+28 t. Egészoldalas színes képtáblákkal, német nyelven. Aranyozott, fűzött félvászon-kötésben, gyűjtői kávécímkékkel, egy kávécímke hiányzik. +13 db 1933 Austria kávécímkével, egy képből 10 db. 2214855
13496
376
Printed Materials
cca 1920-1950 Vegyes szentkép tétel, kb. 100 db. Változó állapotban. 2207390
13497
376
Printed Materials
1920 Atlas Filmgyár és Laboratórium 4 db nyomtatott grafika, 31×23,5 cm 2004878
13498
376
Printed Materials
1920 Budapesti Közlöny 3 száma: 1920.január 1., március 31., április 30. Bennük a kor híreivel. Bp., Athenaeum, 6+8+8 p. 2210409
13499
376
Printed Materials
1921 Őri Zoltán Reszelő és Csavaráru Nagykereskedés árjegyzéke, kartonált kötés, 48p Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft