Nyomtatványok Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1962828
13586
376
Printed Materials
1941 Evangélikus keresztyének képes Harangszó-naptára az 1941. évre. 4. évfolyam. Szerk.: Szabó József. Győr, 1940, Baross-ny. Az elülső borító gyűrött.+1941 A 6 Órai Újság Népnaptára az 1941. évre. A borítója hiányos, sérült, megviselt állapotban. 2214155
13587
376
Printed Materials
1941 Hajdúszoboszlói Gyógyfürdő tájékoztató prospektusa, Pál György grafikájával 2179837
13588
376
Printed Materials
1942 Magyar Köztisztviselők Szövetkezete 50 éves jubiláris ünnepélyének meghívója. 1892-1942. 2207114
13589
376
Printed Materials
1942 Szebb Jövőt! Leventék képes hetilapja II. évfolyam 48. szám 2201388
13590
376
Printed Materials
cca 1942 A Magyar Futár c. magazin számai összefűzve. Nem teljes évfolyam, hiányos számokkal is 2208149
13591
376
Printed Materials
1938 Miskolc, Nagy Albert órás reklám szórólapja, hátulján jegyzékkel 2214464
13592
376
Printed Materials
1943 A Magyar Bélyeg Újság augusztusi és szeptemberi száma 2108624
13593
376
Printed Materials
1944 Magyarország LI. évfolyam 205. száma, benne háborús hírekkel 2001866
13594
376
Printed Materials
1944 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja.április. májusi szám, középen hajtásnyommal. 2208075
13595
376
Printed Materials
1944 Kincses Ujság IV. évfolyam, 15. szám 2208293
13596
376
Printed Materials
1944 11 db Élet c. újság 40-50. évfolyamig 1718779
13597
376
Printed Materials
1944-1945 Technika, 6 szám:
1944 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. 25. évf. 9. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza, Eőri Fintor Zoltán. Bp., "Élet"-ny.
1945 Technika. A Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai 246-250. füzetek. Bp., "Élet"-ny. A 247. füzet borítója szakadt, hiányos. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft