Nyomtatványok Tételek száma: 340
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2193230
13610
376
Printed Materials
cca 1950 Piazza San Pietro, nyomat, üvegezett keretben, 28×41,5 cm 2193226
13611
376
Printed Materials
cca 1950 Ponte Milvio, nyomat, üvegezett keretben, 28×41,5 cm 2193223
13612
376
Printed Materials
cca 1950 Trinita dei monti, nyomat, üvegezett keretben, 41,5×27,5 cm 2193220
13613
376
Printed Materials
cca 1950 La fontana di villa medici, nyomat, üvegezett keretben, 28×41,5 cm 2193217
13614
376
Printed Materials
cca 1950 Ponte Nomentano, nyomat, üvegezett keretben, 28×41,5 cm 2207514
13615
376
Printed Materials
cca 1950-1960 Balatonfüred képes ismertető német nyelven 2207511
13616
376
Printed Materials
cca 1950-1960 7 db Ismerd meg a hazádat! képes IBUSZ prospektus 2208157
13617
376
Printed Materials
1950 Múzeumok és Műemlékek Országos Központja meghívója Csók István művész kiállítására 2063530
13618
376
Printed Materials
1951-1979 4 db zsebnaptár és zsebnotesz 2207346
13619
376
Printed Materials
1951 Csepeli Vasas B/10 Egyesületének Galamb és Kisállattenyésztő Szakosztálya 1951. XII. hó 15-16-án tartandó kiállításának útmutatója. 13p 2187647
13620
376
Printed Materials
1952 Diadal Helsinkiben, sok képpel illusztrált olimpiai hírmondó, Ifjúsági Könyvkiadó, gerincnél sérült, 63 p 2130321
13621
376
Printed Materials
1953 Tűzoltó zsebkönyv Kissé megviselt. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft