1913 Ulrich B. J. Cső-árjegyzék, mindennemű csövek ár- és mérettáblázata. Bp.,1913,Kührner Vilmos-ny., 271+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1913-1914 Új Idők. XX. évf. 1. köt. 1913. okt - március. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner, kissé kopott félvászon-kötésben, számos illusztrációval, köztük térképekkel is, 6+700+8 p.
1914 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1907 VI. évf. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1910, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.
1914 Bp., Ulrich B. J. mindennemű csövek, légszesz-, víz és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára árjegyzéke, aranyozott piros egészvászon-kötésben, javított gerinccel, és kötéssel, a sarkain kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban, 1360 p.
1915 Hirdetés az 1896., az 1895. és az 1891. évben született népfölkelésre kötelezettek összeírása, bemutatása és behívás ügyében, nagy méretű hirdetmény, szakadásokkal
1916 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1909 VIII. évf. I. félév. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1916, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.