Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2215831
11625
376
Flea Market
Electrolux 1600W porszívó néhány alkatrésszel 2211774
11626
376
8500
Flea Market
Szovjet elektromos fém szamovár, nem kipróbált, m: 32,5 cm + 6 db metszett üvegpohár fém tartóban, egyiken kis csorbával, m: 9,5 cm 2211854
11627
376
Flea Market
3 db termosz, m: 8,5 és 29,5 cm közötti méretekben 2212223
11628
376
Flea Market
Fa gyalu, jelzett, 23x15 cm 2212236
11629
376
Flea Market
MÁV lámpa, nem működik, 24x9,5 cm 2213982
11630
376
Flea Market
~150 db-os diafilm készlet, közte nyaralásokról, városokról készült diák, záras fa dobozban 2213856
11631
376
Flea Market
Kézi kávépörkölő, fém, kopottas állapotban, 27x13,5 cm 2213252
11632
376
Flea Market
Szaruból készült madárfigura, 11x19 cm 2213243
11633
376
Flea Market
Műanyag riksa, figurákkal, jó állapotban, 8x10 cm 2213459
11634
376
Flea Market
Szovjet dianézegető, kb. 100 db diakockával 2213418
11635
376
Flea Market
2 db chikung golyó, textilborítású dobozban, d: 5 cm 2212244
11636
376
Flea Market
Fa túrabot fém jelvényekkel, h: 88 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft